foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły!!! Czas do szkoły!!! Czas do szkoły!!! Czas do szkoły!!! Czas do szkoły!!!

...... Szkoła Podstawowa w Kwaczale

....... ul. Jana Pawła II 2, 32-566 Kwaczała

Nasza szkoła uczciła Święto Niepodległości już w piątek 8 listopada. Tego dnia odbyła się Biesiada Patriotyczna.

Wydarzenie rozpoczęło się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu narodowego. Uczniowie w strojach galowych z pięknymi kotylionami prezentowali wcześniej przygotowane pieśni patriotyczne, każda klasa inną. Koncert przeplatany był prezentacją multimedialną, którą komentowała nauczycielka historii. Wszystko odbywało się w pięknej scenerii symboli narodowych. Po odśpiewaniu pieśni wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami przemaszerowali ulicami Kwaczały niosąc flagi państwowe, transparenty, chorągiewki, biało - czerwone baloniki. W taki sposób uczniowie naszej szkoły dali świadectwo swego patriotyzmu.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Kwaczale Rights Reserved.