Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły!!! Czas do szkoły!!! Czas do szkoły!!! Czas do szkoły!!! Czas do szkoły!!!

...... Szkoła Podstawowa w Kwaczale

....... ul. Jana Pawła II 2, 32-566 Kwaczała

W dniu 2.04.2019 w SP w Brodłach odbył się XXXXII Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego.

W kategorii klas młodszych wystartowało pięć czteroosobowych drużyn. W każdej drużynie musiały być dwie dziewczynki i dwóch chłopców. Naszą szkołę reprezentowali Maja Nowakowska, Marta Maślanka, Jakub Opaliński i Franek Nowakowski. Osiągnęli znakomity wynik wygrywając tę rywalizację w sposób zdecydowany. Indywidualnie najlepszy był Jakub Opaliński.

1.SP Kwaczała

2. SP Poręba Żegoty

3. SP Okleśna

Równie dobrze wystartowały nasze nieco starsze zawodniczki, ogrywając pozostałe drużyny. Indywidualnie Magdalena Jarek zajęła pierwsze miejsce, Małgorzata Sujdak trzecie miejsce a Natalia Kaszuba była czwarta. Wyniki drużynowe:

1. SP Kwaczała

2. SP Regulice

3. SP Poręba Żegoty.

Obie nasze drużyny zakwalifikowały się do zawodów powiatowych życzymy im powodzenia i trzymamy za nich kciuki.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa w Kwaczale Rights Reserved.