Klasa IV zwiedza Kraków.

W dniu 26.05.2026 Uczniowie klasy czwartej uczestniczyli w szkolnej wycieczce do Krakowa. 
Zwiedzanie miasta z przewodnikiem rozpoczęliśmy na Wawelu. 
Odbyliśmy spacer po ogrodach królewskich. Przeszliśmy Smoczą Jamę. 
Pani przewodnik opowiadając baśnie i legendy przybliżyła nam historię najciekawszych miejsc w Krakowie. 
Zbieraliśmy „złote kamienie” przy kościele św. Andrzeja zapoznaliśmy się z historią powstania Ołtarza Wita Stwosza. Do Krakowa na pewno wrócimy.