Sukces naszych uczniów na Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży.
Data publikacji: 3 czerwca 2026
Z ogromną radością informujemy o sukcesie naszych uczniów w tegorocznej edycji Festiwalu Artystycznego Dzieci i Młodzieży zorganizowanego przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Alwerni. Festiwal ten zgromadził ponad 200 wykonawców z terenu gminy Alwernia. Nasi uczniowie zaprezentowali wysoki poziom umiejętności wokalnych i instrumentalnych czym zaskarbili sobie uznanie jury.
W kategorii: forma muzyczna – (Szkoła Podstawowa kl. I-III) soliści i duety:
II miejsce – Maja Mazgaj – klasa III III miejsce – Helena Filipek – klasa III
W kategorii: forma muzyczna (Szkoła Podstawowa kl. IV-VI) gra na instrumencie:
III miejsce – Wojciech Gładys – klasa VI
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych osiągnięć.