Sukces naszych uczniów na Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży.

Z ogromną radością informujemy o sukcesie naszych uczniów w tegorocznej edycji Festiwalu Artystycznego 
Dzieci i Młodzieży zorganizowanego przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Alwerni. 
Festiwal ten zgromadził  ponad 200 wykonawców z terenu gminy Alwernia. Nasi uczniowie zaprezentowali wysoki poziom umiejętności wokalnych i instrumentalnych czym zaskarbili sobie uznanie jury. 

W kategorii: forma muzyczna – (Szkoła Podstawowa kl. I-III) soliści i duety:

II miejsce – Maja Mazgaj – klasa III
III miejsce – Helena Filipek – klasa III

W kategorii: forma muzyczna (Szkoła Podstawowa kl. IV-VI) gra na instrumencie:

III miejsce – Wojciech Gładys – klasa VI

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych osiągnięć.