Uczniowie naszej szkoły świętowali dzisiaj rocznicę Chrztu Polski. Była to okazja do refleksji nad historią i tożsamością narodową.
Brali oni udział w lekcjach tematycznych, oglądali prezentację przybliżającą znaczenie tego wydarzenia.
Pamiętając o przeszłości, budujemy świadomą przyszłość.