Warszawa pełna wrażeń – dwudniowa wycieczka klas III, V i VI.

W dniach 18–19 maja uczniowie klas III, V i VI uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Warszawy. 
Był to czas pełen atrakcji, ciekawych miejsc oraz niezapomnianych przeżyć.

Pierwszego dnia zwiedzanie rozpoczęliśmy od spaceru po Łazienkach Królewskich. Następnie udaliśmy się 
na Stare Miasto, gdzie podziwialiśmy Zamek Królewski oraz zobaczyliśmy Pomnik Małego Powstańca. 
Dużą atrakcją dla uczniów był przejazd metrem na stadion PGE Narodowy. 
Mieliśmy okazję wejść na trybuny oraz zobaczyć szatnię naszej reprezentacji narodowej. 
Po pełnym emocji dniu zjedliśmy obiadokolację i odpoczęliśmy w ośrodku.

Drugiego dnia, pośniadaniu, odwiedziliśmy Centrum Nauki Kopernik, gdzie uczniowie wykonywali ciekawe doświadczenia i eksperymenty. 
Wyjechaliśmy też na 30. piętro Pałacu Kultury i Nauki, skąd podziwialiśmy piękną panoramę Warszawy. 
Przed wyjazdem do domu odwiedziliśmy jeszcze Złote Tarasy.

To była niezapomniana wycieczka pełna wrażeń, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. 
Wszyscy wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.