Żegnamy Warszawę.

Piąty i ostatni dzień wycieczki do Warszawy rozpoczęliśmy od wspólnego śniadania oraz wykwaterowania z hotelu. Następnie udaliśmy się na Stadion Narodowy, gdzie zwiedzaliśmy obiekt trasą „Piłkarskie Emocje”. 
Uczniowie mogli zobaczyć m.in. trybuny, szatnie zawodników oraz miejsca związane z organizacją największych wydarzeń sportowych. 
Kolejnym punktem programu była wizyta na Cmentarzu Powązkowskim – jednym z najważniejszych miejsc pamięci narodowej w Polsce. 
Spacer alejami cmentarza był okazją do poznania historii wybitnych Polaków oraz chwili zadumy. 
Po zakończeniu zwiedzania wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu, wracając wieczorem pełni wrażeń 
i niezapomnianych wspomnień z całej wycieczki.