W piątek, 12 czerwca 2026 r., w naszej szkole odbył się kiermasz ciast pod hasłem „Słodki Piątek”. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Na stoiskach można było znaleźć wiele pysznych wypieków przygotowanych przez uczniów i ich rodziny. Nie zabrakło domowych ciast, babeczek, ciasteczek oraz innych słodkości, które szybko znikały ze stołów. […]
Przeczytaj cały wpis