Dzień Dziecka w naszej szkole.

Wczoraj, w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Każda klasa, wraz ze swoimi opiekunami miło spędziła czas.

Klasa siódma wraz z wychowawcą spędziła ten dzień aktywnie na kortach tenisowych w Chrzanowie. Uczniowie poznali technikę odbić w tenisie ziemnym. Po treningu czekała na nich wspaniała pizza.

Klasa 2 pojechała do kina. Uczniowie  oglądnęli film pt. „Mała syrenka”, na motywach baśni Andersena. To piękna opowieść, czasem wzruszająca, czasem rozweselająca. Wszyscy podziwiali efekty specjalne w technologii 3D oraz „syreni śpiew” w wykonaniu Sary James.

Klasy 6 i 8 wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce rowerowej nad zalew Skowronek. Po dotarciu do celu podróży rozpalili ognisko
i upiekli kiełbaski.  Miło było poznać nowe trasy wśród pół i łąk oraz aktywnie spędzić czas.

Klasy 1, 4  oraz 5 aby świętować Dzień Dziecka wybrały się na film pt. Spiderman do kina w galerii Galena w Jaworznie. Film bardzo się uczniom podobał, a potem wszyscy udali się na lunch do MacDonald. Uczniowie uśmiechnięci i zadowoleni wrócili do domu.

Klasa 3 z okazji Dnia Dziecka bawiła się w szkole. Uczniowie poznali historię Alwerni, bawili się na placu zabaw, oglądali film a podczas zabaw integracyjnych pokazali że potrafią świetnie współpracować w grupie. Dzień zakończyli na boisku do piłki plażowej.

Dzień ten pozwolił wszystkim miło spędzić czas w gronie rówieśników.