UCZEŃ NASZEJ SZKOŁY WYBITNYM SPORTOWCEM !!!

Jakub Ch. z klasy VII może się pochwalić wspaniałymi osiągnięciami sportowymi: w tym sezonie miał możliwość uczestniczenia jak do tej pory w 3 turniejach.
Pierwszy z nich odbył się w Wolbromiu w dniu 16-go marca. Był to ogólnopolski turniej OYAMAkarate w KUMITEi kata. Po wygranych walkach Jakub uplasował się na pierwszej pozycji.
W kolejnym etapie 6-go kwietnia odbyły się otwarte mistrzostwa makroregionu południowego. Tym razem po raz pierwszy Jakub rozpoczął walki w kategorii U14, ale już bez hogo, czyli ciosy zadawane i przyjmowane są bezpośrednio na tors. Tym samym rozpoczął kolejny etap walk.
Tutaj również bezkonkurencyjnie kończąc walki z przeciwnikami przed czasem zdobył pierwszą lokatę, a to co najbardziej cieszy został  wybrany najlepszym zawodnikiem całego turnieju.
Uwieńczeniem zwycięstw był wyjazd do Radomia na Mistrzostwa Polski. W zawodach wzięło udział 511 zawodników z 63 klubów w Polsce ćwiczących karate oyama i kyokushin.
Po wyrównanej walce, dogrywce, ważeniu i kolejnej dogrywce Jakub zajął drugie miejsce, tym samym zdobywając tytuł wicemistrza Polski w swojej kategorii.
Już od dawna kibicujemy Kubie i życzymy dalszych tak spektakularnych sukcesów.