Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Za nami kolejny rok szkolny. Rok pełen nowych wyzwań edukacyjnych, kolejnych zrealizowanych projektów, konkursów oraz przedsięwzięć.
Każdy uczeń naszej szkoły mógł rozwijać swoje zainteresowania, pogłębiać wiedzę oraz poznawać siebie.

Drodzy Uczniowie;
Niech to zakończenie roku będzie dla Was inspiracją do kontynuowania dalszej nauki, do dążenia do realizacji własnych celów i spełniania marzeń. Każda zdobyta umiejętność, każde  wyzwanie i osiągnięcie – to wszystko kształtuje Was i przygotowuje na kolejne etapy życia. Uczniom klasy ósmej, którzy stają się naszymi absolwentami, życzę aby dążyli do spełniana swoich marzeń, a dokonane wybory niech ich do tego przybliżają.

Szanowni Rodzice;
Chciałabym złożyć wszystkim podziękowania za wspólnie podejmowane wyzwania, pomoc w organizacji różnorodnych przedsięwzięć realizowanych w szkole oraz okazywane zrozumienie i pomoc. Cieszę się, że wspólnie działamy na rzecz naszej społeczności szkolnej, a  działania przynoszą wymierne efekty. Szczególne podziękowania kieruję do Rady Rodziców, która zawsze wspiera nas we wszystkich przedsięwzięciach. 

Drodzy Nauczyciele oraz Pracownicy Szkoły;
Rok ten, po raz kolejny stawiał przed nami wiele nowych wyzwań, obowiązków oraz problemów. można było sobie z nimi poradzić tylko dzięki Waszej determinacji i ciężkiej pracy.  Chciałabym  wyrazić  Państwu ogromną wdzięczność.  Wasza  pasja, oddanie i nieustanne dążenie do zapewnienia jak najlepszych warunków edukacyjnych były nieocenione. Wsparcie dla uczniów w trudnych chwilach, motywowanie  do osiągania coraz lepszych wyników i otwieranie drzwi do wiedzy i inspiracji pozwala tworzyć szkołę, która kształci młodych ludzi otwartych na świat.

Dziękuję Wam wszystkim za to, że byliście częścią naszego szkolnego świata.
Życzę pięknych wakacji, pełnych beztroski, miłości i radości. Niech każdy dzień przynosi Wam uśmiech na twarzy i spełnienie w sercu.

Renata Zielińska – dyrektor szkoły