W dniu 18 stycznia, podczas zajęć języka angielskiego, uczniowie klasy 5 opowiadali o listach i kartkach świątecznych jakie otrzymali od swoich kolegów i koleżanek z Hiszpanii. Każdy list wzbudził dużo zainteresowania. Uczniowie samodzielnie tłumaczyli wszystkie teksty i wykonywali kartki świątecznie stosując ciekawe techniki plastyczne. Sprawiły one adresatom wiele radości. Już po feriach zaplanowane jest spotkanie […]
Przeczytaj cały wpis